iPhone'nun Yeni Modelleri 2019 Teknolojisine Ayak Uyduracak!


Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinin özelliklerinin ve tasarımının nasıl olacağı merak ediliyor. Gelen son bilgilere göre yeni iPhone modelleri 2019 teknolojisine ayak uyduracak.

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinin özelliklerinin ve tasarımı merak edilirken yeni iPhone modelleriyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Gelen bilgilere göre Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modelleri tasarımsal anlamda büyük bir yenilikler sunmayacak. Analistler tarafından aktarılan bilgilere göre yeni iPhone modelleri 2019 yılının teknolojilerine ayak uyduracak.


Atherton Research’tan Jean Baptiste Su’ya göre 2019 yılının iPhone modelleri kısıtlı özelliklere sahip olmayacak. Su’nun aktardığı bilgilere göre özellikle 2019 yılında çıkacak olan amiral gemi modellerinin ekranın altından parmak izi okuyucusuna sahip olacak olması Apple’ın da 2019 yılı iPhone modellerine bu özelliği koymasını sağlayacak. Apple böylelikle 2019 yılının modasını iPhone modellerine getirecek.

Su’ya göre ayrıca yeni iPhone modeli ayrıca Type C bağlantı noktasına da sahip olacak. Apple böylelikle başta Mac modelleri olmak üzere iPad ve iPhone modellerinde tek bir bağlantı noktası olan USB Type C bağlantı noktasına geçmiş oldu. Apple ayrıca yeni iPhone modellerin de daha ufak bir çentik tasarımı kullanacak. 2019 yılının Eylül ayında satışa sunulacak olan yeni iPhone modellerinin özelliklerinin önümüzdeki aylarda ortaya çıkmaya başlaması bekleniyor.

2 Yorum "iPhone'nun Yeni Modelleri 2019 Teknolojisine Ayak Uyduracak!"

  1. İPHONE TELEFON KONUSUNDA PAZARI KİMSEYE KAPTIRMAZ

    YanıtlaSil
  2. Şu anlık öyle gözüküyor ama ilerde ne olacağı belli olmaz.

    YanıtlaSil

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam