Para Kazanma Oyunları: HADİ


Sevgili okurlarımız sizde para kazanmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için para kazandıran 2 mobil uygulamadan bahsedeceğiz. Para kazanma oyunları ve mobilden para kazanma kategorilerimiz için incelediğimiz bu uygulamaların detaylı bilgilerini de başlıklarına tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin ilk canlı olarak yapılan para ödüllü yarışmalar dan birisi HADİ isimli uygulamadır. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Sizler için test ettik ve anlattık.

Hadi Uygulaması Para Dağıtıyor

Uygulamada hergün saat 12:30 ve 20:30'da yarışmacılarına canlı olarak para dağıtıyor. Size sorulan sorulara 10 saniyelik süre içerisinde doğru yanıt verdiğinizde ödül sizin oluyor.

Anlık olarak yarışmaya yüksek sayıda kullanıcı giriş yapıyor. Karşınıza çıkan canlı sunucu sizlere soruları yöneltiyor ve 10 soruluk yarışma sonucunda kazanan kullanıcılar arasında büyük ödül paylaştırılıyor.

Büyük ödüllerin dağıtıldığı bu uygulamada bazen 30.000₺ lik yarışma bazen ise 3.000₺ lik yarışmalarla da karşılaşabiliyorsunuz.Evet yanlış duymadınız oyunda dağıtılan ödül puan yada oyun parası değil tamamen gerçek paradır. Kazandığınız tutar 20₺'yi geçtikten sonra hesabınızdaki banka bilgilerinize sorunsuz şekilde aktarılmakta.

Uygulamayı kullanmak için her hangi bir ödül ödemekle yükümlü değilsiniz sadece indirin ve kazanmaya başlayın.


Hadi Nasıl Oynanır?

Hadi'yi kullanmak oldukça basit. Uygulama mağazasından indirme işlemini gerçekleştirdikten uygulamaya telefon numaranız ile kayıt oluyorsunuz ve kısa sms ile telefonunuza gelen kodu uygulamaya girip kendinize özel bir kullanıcı adı seçiyorsunuz. İşlem bu kadar basit artık sadece yarışma saatini beklemek kalıyor sizin için.Hadi Joker Kazan

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biriside Joker hakkı kazabiliyor olmanız ve bu joker haklarından her birisini 10 soruluk yarışmada kullanabiliyorsunuz. Sizde joker kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece arkadaşlarınızı davet etme kodunuzu onlara mesaj göndermek ve gönderilen kod ile arkadaşınızın uygulamaya üye olmasını sağlamak. Her bir üye yaptığınız kullanıcı için bir joker kazanacaksınız.

0 Yorum "Para Kazanma Oyunları: HADİ"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam