İnstagram Profil Büyütme ve Fotoğraf İndirme


Son zamanların en popüler Sosyal Medya uygulamalarından birisi olan İnstagram'ı artık neredeyse hepimiz kullanıyoruz. Bir çoğumuzun karşılaştığı ve oldukça sinir eden konulardan birisi olan İnstagram profil büyütme , instagram profil fotoğraf indirme sorunuyla hepimiz karşılaşmaktayız.

İnstagram'ın da bu konuda engel koyması ve fotoğrafları uygulama üzerinden büyütmek gibi bir şansımız olmuyor. Bugün sizlere instagram profil fotoğrafı boyutu nasıl büyütülür ve kolaylıkla indirilir bunu anlatacağız. Çok vakit geçmeden hemen nasıl yapıldığından bahsedelim.

Buna benzer diğer sosyal ağlarla ilgili sorunlarınız için lütfen Sosyal Ağ kategorimizi ziyaret edin.

Öncelikle işlemi gerçekleştirme için aşağıda verdiğimiz siteye gidin.

PROFİL FOTOĞRAFI BÜYÜTME SİTESİ

Siteye girdikten sonra profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını kutucuğa yazın. Örnek: "manzarasogut" kullanıcı adınına sahip hesabın profil fotoğrafını görüntülemek istiyoruz.Daha sorna "submit" butonuna tıklayın. Sonrasında büyük bir şekilde profil fotoğrafı karşınıza çıkacak isterseniz inceleyebilir isterseniz de "download" butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.İşlem bu kadar artık istediğiniz instagram hesabının profil fotoğrafını büyütebilirsiniz.

0 Yorum "İnstagram Profil Büyütme ve Fotoğraf İndirme"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam