Hadi Yılbaşı Gecesine Özel Dev Ödül

hadi dev ödül

Son zamanların en başarılı girişimlerinden bir tanesi olan Hadi canlı bilgi yarışmasında Turkcell'in katkılarıyla 31 Aralık 2019 yani yılbaşı gecesine özel tam tamına 201 bin 900 TL  para ödülü dağıtılacak. Bu büyük ödülün yanında kazanan Turkcell kullanıcılarına ve numarasını 31 Ocak 2019 tarihine kadar Turkcell'e taşıyanlara 201 bin 900 GB  hediye internet ödülü dağıtılacak. Yılbaşına özel Hadi'de katılımcı sayısının 1 milyona ulaşması bekleniyor.

JOKER VE İPUCU NEREDEN ALINACAK?

Hadi yılbaşı özel yarışmasında kazanma şanslarını arttırmak isteyen kullanıcılar için jokerler yine BİP'in Hadi kanalında dağıtılacak. 31 Aralık yılbaşı gecesine özel yarışmanın ipucu'da BİP Hadi kanalında olacak.

HADİ NASIL OYNANIYOR?

Hadi canlı bilgi yarışmasında 12 soru sorulmaktadır. Her soru için 10 saniye cevap hakkı bulunmaktadır. Doğru cevabı bilenler bir sonraki soruya geçmektedir. Bilemeyenler ise, eğer jokerleri varsa 12. soru haricinde diğer sorularda kullanıp yarışmaya devam ederler. Jokeri olmayan kullanıcılar ise yarışmaya veda ederler. Yarışmanın sonunda tüm sorulara doğru cevap veren kullanıcılar para ödülünü kendi aralarında eşit bir şekilde paylaşmaktadırlar.

0 Yorum "Hadi Yılbaşı Gecesine Özel Dev Ödül"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam